تبلیغ رایگان کانال در سایت تلگرام پی سی

سایت  تلگرام پی سی که کارش انتشار لیست کانال های تلگرام است. لینک و نشانی کانال ها و گروه های تلگرام  شما را رایگان منتشر می کنند. شما می توانید با مراجعه به این وب سایت و ثبت نشانی (URL) کانال خود سبب افزایش اعضای کانال های تلگرام خود شوید.

استفاده از شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، گوگل پلاس، اینستاگرام

در صورتی که دارای یک حساب در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، گوگل پلاس، اینستاگرام، لاین هستید، با انتشار نشانی کانال تلگرام خود در این شبکه ها به شاهد افزایش اعضای کانال تلگرام خود خواهید بود . البته یادآوردی می کنیم که سایت معرفی کانال های تلگرام ( telegram pc ) به رایگان لینک کانال شما را در شبکه های اجتماعی تلگرام pc انتسار می دهد.

پایین هر پست آدرس کانال تان را درج کنید

پست هایی که می گذارید ممکن است که در جاهای دیگری نیز در تلگرام به اشتراک گذاشته شوند و شما باید از این فرصت نهایت استفاده را بکنید، خیلی ساده است آدرس کانالتان را پایین هر پست بگذارید، به این شکل هر کس که از پست شما خوشش آمد، وارد کانالتان می شود، اول یک چرخی می زند و اگر خوشش آمد، مشتری می شود، البته در اینجا هم گذاشتن آدرس Join Chat توصیه می شود

از ریزش کاربران کانال جلوگیری کنید

مسلما حفظ کردن اعضای کانال و جلوگیری از ریزش آن ها یکی از راه های افزایش اعضای کانال تلگرام می باشد. در همه ی کانال ها جذب عضو وجود دارد اما نگه داشتن و جلوگیری از ریزش کاربران کانال خود یکی از موضوعات مهم محسوب می شود. برای همین منظور از قرار دادن مطلب مغاییر با موضوع کانال خودداری کنید.

همچنین تعدادی زیادی از مطالب را در مدت زمان کوتاه منتشر نکنید. به عنوان مثال طوری نباشه که در ۱ ساعت ۵ مطلب را منتشر کرده و در زور بعد هیچ مطلبی را منتشر کنید. از انتشار مطالب تکراری پرهیز کنید.

منبع : کانال تلگرام , لیست کانال های تلگرام |تبلیغ رایگان کانال تلگرام
برچسب ها : کانال ,تلگرام ,منتشر ,رایگان ,شبکه ,اعضای ,اعضای کانال ,کانال تلگرام ,خوشش آمد، ,ریزش کاربران ,کاربران کانال ,ریزش کاربران کانال ,اجتماعی مانند